OFERTA WYPOCZYNKU
Informacje o noclegu
Terminy - Zasady rezerwacji
Galeria domku
Kontakt - Domek Pistacja
Galerie Juraty i okolic
W Juracie nad Bałtykiem
W Juracie nad zatoką
Otoczenie Juraty
Drogą rowerową do Helu i Jastarni
Drogą rowerową jeszcze dalej...
Cypel Helski
Hel i foki
LINKI
Linki informacji turystycznej
Szukaj
Witaj w Biurze ATUT Drukuj Email

Biuro Usług Księgowych ATUT powstało w styczniu 2001 roku. Siedziba biura od początku swojego istnienia znajduje się w Juracie.

Nasze biuro posiada uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych w tym innych ewidencji księgowych. Usługi, które świadczymy są ubezpieczone od sankcji wynikłych z nieprawidłowości w zakresie prowadzenia księgowości.

Właścicielka biura rachunkowego - Dorota Gończ, posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 12483/99, Ministra Finansów, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych .

Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami Ustawy o rachunkowości, Ministra Finansów i wszystkich innych przepisów.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak również duże podmioty prowadzące księgi handlowe. Naszą dewizą od początku istnienia firmy są trzy kluczowe założenia, którym jesteśmy wierni do dnia dzisiejszego :

D Y S K R E T N I E,    S O L I D N I E,    N A    C Z A S  

To motto pozwoliło nam zbudować firmę na solidnym fundamencie, który dostrzegły osoby oraz firmy z nami współpracujące.

 W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami.

 
następny artykuł »
BIURO RACHUNKOWE
O firmie
Oferta
Cennik biura
Zasady współpracy
Jak zostać klientem biura?
Lokalizacja
Kontakt - Biuro Atut
Linki urzędów i instytucji
______________________
Link do nowej strony BIURA ATUT: jurata.pomorskie.pl
WWW.JURATA-ATUT.PL
| WOLNE TERMINY W DOMKU PISTACJA |